تمینو چیست

تمینو اولین عرضه کننده قالب های اورجینال وردپرس در ایران با هدف به اشتراک گذاری قالب های اورجینال خارجی برای کاربران ایرانی، پلی است برای رفع محدودیت خرید های بین المللی شما. قالب های قابل فروش تمینو قالب هایی هستند که مستقیما از وبسایت عرضه کننده خارجی خریداری می شود و با قیمتی منصفانه به فروش می رسد. قالب های وردپرس معمولا از وبسایت تم فارست خریداری می شوند.

چرا تمینو؟

فرض کنید می خواهید قالبی از تم فارست خریداری کنید. ابتدا به وبسایت می روید و قالب مورد نظر خود را پیدا می کنید، اما متوجه می شوید برای خرید نیاز به حساب بین المللی دارید!

  • منصرف می شوید؟ خیر! ابتدا به وبسایت هایی که قالب های نال شده عرضه می کنند مراجعه می کنید، اما متاسفانه اینجا هم قالب مورد نظر خود را یافت نمی کنید! 🙁
  • منصرف می شوید؟ خیر! تمینو راه را برای شما آسان کرده! 🙂

ما قالب های اورجینال وردپرس را خریداری می کنیم و با قیمتی مناسب عرضه می کنیم. اگر شما از تم فارست بخواهید قالب مورد نظر خود را خریداری کنید معمولا بین ۴۸ الی ۵۸ دلار باید هزینه کنید! یعنی چیزی حدود ۲۰۰ هزار تومان. در صورتی که در تمینو با قیمتی بسیار کمتر می توانید قالب مورد نظر خود را به صورت اورجینال دریافت کنید. همچنین توسط کارشناسان تمینو در صورت وجود مشکل، آن را حل کنید.

در صورتی که نیاز به فارسی سازی یک قالب را دارید، می توانید ابتدا به پشتیبانی تمینو یک تیکت ارسال کنید، سپس تیم کارشناسی تمینو قالب فارسی شده را به شما تحویل می دهند. هزینه فارسی سازی و یا ویرایش یک قالب بستگی به میزان تغییرات و حجم کاری آن دارد. تمینو برای کاربران خود قالب های رایگان هم در نظر گرفته! اگر نمی خواهید هزینه ای کنید، می توانید قالب های رایگان تمینو را دانلود کنید. قالب رایگان وردپرس اصولا قالب هایی هستند که نسخه نال شده ی آنها در اینترنت یافت می شود.

توجه: در صورتی که قالبی در نظر دارید که در مجموعه قالب های خریداری شده ما نیست، در قسمت پشتیبانی نام قالب را ذکر بفرمایید تا خریداری و برای شما ارسال شود.

چرا استفاده از قالب نال شده توصیه نمی شود؟

تابحال فکر کرده اید چرا یک فرد باید یک قالب یا نرم افزار یا هرچیز دیگری را کرک کند و رایگان عرضه کند؟

همیشه این جمله را به یاد داشته باشید که “هیچکس محض رضای خدا کرک نمی کند!“.

فردی که قالب را نال می کند معمولا همراه با آن، درون فایل های قالب وردپرس نال شده کدهای مخربی قرار می دهد. فردی که رایگان آن را دانلود و نصب می کند به راحتی ممکن است ضررهایی متحمل شود که قابل جبران نیست.

پس اورجینال بخرید، اورجینال باشید…